Opinie

Dodaj opinię na stronie

Dodaj opinię

Dodaj opinię w serwisie znanylekarz.pl

Katarzyna Luch - ZnanyLekarz.pl
Radosław Luch - ZnanyLekarz.pl

Powiększenie ust

„Przyszłam do Manufaktury bo moja koleżanka tutaj sobie powiększała usta i jest bardzo zadowolona. Ja też się zastanawiałam ale nie wiedziałam gdzie pójść. Efekt po powiększaniu jest dokładnie taki, jak chciałam – usta są naturalne ale większe i nie są takie zapadnięte.  Jestem bardzo zadowolona. Pani doktor  długo z mną rozmawiała przed zabiegiem żeby ustalić, jaki ma być efekt.”

Joasia
l.25

Bruzda łzowa

„Miałam problem z  bruzdą łzową – przez nią moje oczy wyglądały na zmęczone i podkrążone a policzki obwisłe. Po wypełnieniu mam naturalną twarz, nie mam „pucek” i czuję się piękna :)”

Ewa
l.34

Botoks

„Zrobiłam sobie zabieg z botoksem na okolicę oczu przed urlopem i po przyjściu do pracy wszyscy się mnie pytali, gdzie byłam, że tak wypoczęłam – a ja przez 2 tygodnie sprzątałam dom po przeprowadzce! Dzięki zabiegowi moje oczy wyglądają na większe, bardziej rozświetlone. Polecam w 100%”

Ania
l.47

Idealny botoks

„Robiłem sobie już nie raz w życiu botoks ale tak dobrze i delikatnie jeszcze mi go nikt nie podał. „

Jarek
l.48

„Przyszłam w sumie już z gotowym pomysłem na siebie i gdyby  nie dociekliwość i staranność Pani Doktor pewnie nie byłabym tak zadowolona jak teraz. Okazuje się, że jeden efekt można uzyskać na kilka sposobów i dobrze, że można mieć wybór.”

Irena
l.56

Powiększenie ust

„Myślę,  że byłam wyzwaniem bo  bardzo bałam się  zabiegu a strasznie chciałam mieć powiększone  usta- moje są wąskie  i nie pasują do reszty twarzy. Myślałam, że Pani Kasia się zdenerwuje i będzie mnie pośpieszać ale dzięki niej całość przebiegła naprawdę rewelacyjnie – moje usta są większe, fajnie nawilżone przy tym a ja zastanawiam się teraz nad uniesieniem brwi…”

Edyta
l.23

Korekta nosa

„Przez całe życie nie podobał mi się mój nos ale bardzo bałam się operacji. Pani doktor wyjaśniła mi wszystko przed zabiegiem, pokazała, jak zabieg będzie wyglądał tak, że się nie bałam. Zresztą cały zabieg był krótki i bardzo lubię mój nowy nos!”

Aga
l.19

Mezoterapia twarzy i dekoltu

„Mój problem to były cienie pod oczami (dolina łez) – Pani Doktor wypełniła mi ten rejon i od tej pory nie mam już zmeczonych rysów twarzy. Zaplanowałyśmy też nici do liftingu. Robię też mezoterapię na twarz i dekolt i bardzo polecam – skóra się zmienia, nie jest już taka cieńka i pognieciona :)”

Izabela
l.39

Wypełnianie bruzd wargowo nosowych

„Do Manufaktury Piękna przyszłam przypadkiem ale bardzo się cieszę, że tu trafiłam. Pani Doktor jest bardzo cierpliwa, dokładnie słucha i ustala plan zabiegów. Odpowiada na pytania, przez co nie bałam się zabiegu wypełniania bruzd wargowo nosowych. Przez to, że zabieg był wykonany bez igły, tępą igłą nie czułam bólu i nie miałam siniaków. Efekt bardzo ładny, widać od razu!”

Karolina
l.52

Mezoterapia igłowa

„Miałam problem z cieńką, wiotką skórą na szyi. Skóra twarzy wyglądała na młodszą niż na szyi. Pani Kasia zaproponowała mi cykl mezoterapii igłowej i jestem zachwycona! Już po jednym zabiegu było widać, że skóra się mocniej napięła i przestała mi tak wisieć. Po 4 zabiegach było już super, teraz będę przychodzić co kilka miesięcy żeby nie stracić tego super efektu!”

Agnieszka
l.40

Podniesienie policzków

„Ciężko pracuję i muszę wyglądać na zadbaną, moi klienci oceniają mnie po wyglądzie. Podniosłam sobie policzki i zlikwidowałam kurze łapki, przez co moje oczy wyglądają młodziej. Przyjdę jeszcze na lifting nićmi.”

Marzena
l.42

Wypełnienie bruzd nosowych

„Długo się zastanawiałam i w końcu postanowiłam, że czas coś zrobić dla siebie. Po wypełnieniu bruzd nosowych moja twarz wygląda znacznie lepiej, policzki nie wyglądają już ciężko. „

Beata
l.36

Wypełnienie bruzd nosowo – wargowych

„Nie byłem do końca zadowolony z efektów liftingu chirurgicznego twarzy dlatego zdecydowałem się na wypełnienie bruzd nosowo – wargowych – teraz moja twarz wygląda lepiej”.

Andrzej
l.45

Powiększenie ust

„W końcu mam piękne, większe usta- całe życie na to czekałam!”

Barbara
l.30

Korekcja kształtu ust

„Drogie Kobiety 🙂 z całego serca polecam Wam dr Luch, tak po prostu!! Jest zarówno ciepłą i troskliwą osobą, jak i rzetelnym, profesjonalnym lekarzem specjalistą. Jeśli zastanawiacie się nad skorygowaniem kształtu ust i nie wiecie do kogo się udać, umówcie się na konsultację do Pani Doktor. Spokojnie wytłumaczy wszystko co dotyczy zabiegu i udzieli wyczerpujących odpowiedzi na pytania, więc po uzyskaniu takiego pakietu informacji naprawdę zmniejszą się Wasze obawy. Doktor ma doskonałe wyczucie, poczucie estetyki; widząc gdzie leży problem, zaproponuje najlepsze rozwiązanie.
Tak podczas samego zabiegu, jak i już PO, czułam, że jestem cały czas otoczona opieką, a piękne usta cieszą nieustająco, +10000 do pewności siebie! Dziękuję!!! <3”

M.

Dodaj opinię na stronie

Wymagane pole

Podaj imię lub pseudonim
Podaj swój wiek
Jaki jest Twój adres e-mail?
Tytuł opinii
Podziel się wrażeniami po zabiegu
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją zgłoszenia. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych osobowych przez Administratora i Twoich uprawnieniach znajdziesz Tutaj